Restauracja

Restauracja Atlantis

Restauracja w Villi Atlantis w Grzybowie to kuchnia prowadzona z pasją i z miłości do odkrywania nowych smaków. Naszą rodzinną firmę prowadzimy od ponad 20 lat, więc posiadamy ogromne doświadczenie, które przekłada się na jakość serwowanych w restauracji dań oraz deserów. Zakupujemy wyłącznie świeże produkty wysokiej jakości, a w przygotowywanie potraw wkładamy ogrom zaangażowania i całe serce. W restauracji możliwa jest organizacja różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych, komunii, chrzcin, urodzin czy spotkań biznesowych. Dbamy o to, aby wydarzenie, które u nas zorganizujesz było wyjątkowe, niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju. Do każdego klienta podchodzimy indywidualne, a menu na wydarzenie przygotowujemy w oparciu o Wasze wskazówki i wytyczne. Nasz szef kuchni to kucharz z wieloletnim doświadczeniem, który swoje doświadczenie zdobywał w topowych krakowskich i warszawskich restauracjach. Przychodząc do naszej restauracji odkryjesz fuzję smaków i poczujesz wspaniałą rodzinną atmosferę, której z pewnością nie da się opisać słowami. Zapraszamy!

Galeria

Ciesz się kameralną atmosferą

Masz pytania?

Dowiedz się więcej lub zarezerwuj stolik

Wypełnij formularz

    Szkolenia

    Oferujemy możliwość zorganizowania rożnego rodzaju szkoleń, spotkań biznesowych oraz konferencji. Zapewniamy dostęp do niezbędnych sprzętów oraz możliwość dokupienia opcji wyżywienia dla uczestników szkolenia.

    Imprezy zorganizowane

    W Willi Atlantis czeka na Ciebie duża wystawna sala, w której organizowane są rożnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe, komunie, wesela, urodziny czy zjazdy rodzinne. Każdemu przyjęciu przyświeca dobra zabawa, ale również pyszne jedzenie, które przygotowujemy dla Was w naszej rodzinnej restauracji. Menu okolicznościowe jest indywidualnie przygotowywane na podstawie Waszych wymagań i preferencji żywieniowych.

    Close