O nas

Witamy w Villi Atlantis

Villa Atlantis to obiekt mieszczący się w cichej i malowniczej miejscowości Grzybowo położonej 5 km na zachód od centrum turystycznego Kołobrzegu. Obiekt znajduje się zaledwie 800 metrów od piaszczystej plaży, dzięki czemu jest idealnym miejscem do nadmorskiego wypoczynku. W Willi znajdują się pokoje 2-,3-,4 osobowe wraz z łazienkami. Dla dużych rodzin przygotowaliśmy przestronne dwupokojowe studia, w których poza łazienką, w większości jest również balkon.

Na terenie obiektu znajduje się restauracja, w której serwujemy bogate śniadania i pyszne domowe obiady, dania a la cart oraz włoską pyszną pizzą. Przed budynkiem znajduje się ogrodzony parking oraz strefa relaksu – miejsce do grillowania oraz strefą malucha z placem zabaw.

Naszą willę poleca serwis meteor-turystyka.pl, który przyznał nam certyfikat – „Gwarancja Satysfakcji”.

Pobyt w zaliczamy do bardzo udanych. Obiekt zadbany, czyściutko i pachnąco 😀 Właściciele sympatyczni i pomocni, widać że wkładają dużo pracy i serca, aby wszystko dobrze funkcjonowało.

Marcela

Zgodne z pozytywnymi opiniami wczesniejszych odwiedzajacych. Nie zawiedlismy się. Wszystko ok. Ładny wystrój. Mili właściciele. Smaczne śniadania. Lokalizacja +Udany pobyt. Polecam.

Anna

Jedzenie pyszne, pięknie podane, różnorodne. Obsługa na najwyższym poziomie. Super kontakt z właścicielami obiektu. Wszystko na najwyższym poziomie.

Impet

Śniadania bardzo dobre, świeże produkty, duży wybór. Możliwość zjedzenia obiadów (bardzo smacznych).

Maria

Dla dzieci

W Villi Atlantis nie brak rozrywki dla najmłodszych!

Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy zewnętrzną strefę malucha, w której znajduje się plac zabaw z ślizgawką i domkiem. Jest to świetne miejsce do odpoczynku i wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wewnątrz obiektu znajduje się również pokój zabaw dla dzieci, gdzie każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

Sposób na wypoczynek

Grzybowo to piękna i spokojna nadmorska wieś, której główną zaletą jest jej położenie. Zlokalizowana na zachód od Kołobrzegu i położona w zatoce grzybowskiej, dzieki czemu woda w morzu jest tu dużo cieplejsza niż w turystycznym Kołobrzegu. Położenie w niedalekiej odległości od miasta portowego, które słynie z wielu ośrodków uzdrowiskowych jest niezaprzeczalną zaletą cichego i spokojnego Grzybowa.

Miejscowość charakteryzuje się wyjątkowo czystą i piaszczystą plażą o szerokość prawie 50 metrów, która pozbawiona jest wszelkiego rodzaju kamieni i związków mineralnych. Dno wody jest czyste, wolne od dołów i kamieni a jego głębokość sięga od 0.5 do nawet 4 metrów. Wokół plaży znajduje się wał wydmowy porośnięty sosnami, trawą morską oraz różnego rodzaju roślinami, w tym również gatunkami, które znajdują się pod ścisłą ochroną. Plaża jest szczególnie doceniana przez rodziny z dziećmi, a sama miejscowość to idealne miejsce dla osób, które zmagają się z chorobami dróg oddechowych, krążenia i z problemami związanymi z przemianą materii.

Close