Regulamin

Regulamin

VILLA ATLANTIS GRZYBOWO

Ul. Polna 14 78-132 Grzybowo

 1. Zarezerwowany pobyt trwa od 15:00 do 10:00 w dniu wyjazdu.
 2. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej od 22:00 do 7:00.
 3. Pokoje są sprzątane przed rozpoczęciem i po zakończeniu całego pobytu jak również we wtorki i czwartki, o porządek w pokoju podczas pobytu Goście dbają samodzielnie.
 4. W obiekcie znajduje się restauracja do Państwa dyspozycji. Serdecznie zapraszamy na śniadania między 8:00 – 10:30, obiadokolację między 16:00 – 18:00. Od godziny 12 nasza restauracja otwarta jest a la cart oraz pizzeria do 21:00. Serdecznie zapraszamy
 5. Na terenie całego obiektu ( w szczególności w pokojach ) jest ZAKAZ PALENIA PAPIEROSÓW oraz używania ognia. Na terenie posesji papierosy można palić TYLKO poza budynkiem.
 6. Prosimy nie używać urządzeń mogących stworzyć jakiekolwiek zagrożenie – np. maszynki elektryczne, grzałki, farelki, grzejniki itp. Oraz nie przechowywać na terenie obiektu materiałów łatwopalnych lub innych podobnych materiałów mogących spowodować zagrożenie dla innych. Przed wyjściem z pokoju prosimy o wyłącznie światła oraz wszelkich urządzeń elektrycznych.
 7. W budynku oraz na balkonach jest ZAKAZ GRILLOWANIA – prosimy grillować tylko w miejscu do tego wyznaczonym na terenie posesji.
 8. Zwierzęta mogą przebywać na terenie posesji tylko za zgodą właściciela obiektu. Prosimy zwierzęta wyprowadzać na smyczy ( psy z rasy uznanych za agresywne i duże – również w kagańcu ) na terenie całego obiektu oraz posesji. Za szkody spowodowane przez zwierzęta odpowiada ich właściciel. Prosimy o zachowanie czystości po swoich zwierzętach na terenie całej posesji oraz domu.
 9. Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz – nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie całej posesji. Opłata za zgubiony klucz wynosi 50zł.
 10. Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy innych podopiecznych. Gość po wejściu do pokoju winien sprawdzić czy nie występują żadne uszkodzenia w wynajętym pokoju. W przypadku ich stwierdzenia, zaistniały stan należy niezwłocznie zgłosić właścicielowi obiektu, unikając w ten sposób obciążeń. Nie zgłoszone uszkodzenia spowodują obciążenie za zaistniałe szkody osoby wynajmujące pokój.
 11. Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla Gości naszego obiektu po wcześniejszej rezerwacji. Parking jest płatny, monitorowany oraz nie strzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz za rzeczy w nich znajdujące się.
 12. Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa niż ustalona z właścicielem obiektu. Osoby odwiedzające naszych Gości proszone są o opuszczenie obiektu oraz posesji w godzinach od 22:00 do 7:00
 13. Prosimy o zachowanie czystości na terenie całego obiektu i posesji.
 14. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości prosimy o poinformowanie właściciela obiektu osobiście lub telefonicznie.cieli
 15. Wymiana ręczników na życzenie klientów-opłata 7zł od sztuki, wymiana pościeli 30zł za komplet.
 16. Informujemy, że obiekt jest monitorowany.

VILLA ATLANTIS GRZYBOWO: www.atlantis-grzybowo.pl, e-mail;  kontakt@atlantis-grzybowo.pl

ŻYCZYMY MIŁEGO POBYTU

Close